Ju na thanë se ju e doni Aurelia ® Transform ®, por keni kërkuar atë në kutitë e 100 - ne ju japim Transformimin 100!
kod Masat
9889A5 XS 100 20x100
9889A6 S 100 20x100
9889A7 M 100 20x100
9889A8 L 100 20x100
9889A9 XL 100 20x100

Rreth Aurelia® Transform 100®

Excllent Quality Ice Blue Dorezat e ekzaminimit nitrilik që ofrojnë një forcë më të madhe elastik dhe mbrojtje mbi Latex dhe Vinyl.

Dorëza hollë e ekzaminimit me nitrile të dizajnuara posaçërisht për të ofruar rehati, fleksibilitet dhe ndjeshmëri më të madhe.

  • 3.2mil Powder-Free Nitrile
  • Non-steril
  • Pranga me rruaza
  • mashtrues
  • latex pagesë
  • AQL 1.5
Tipi
nitrile
Pluhur
Pluhur Falas
Ngjyra
Blu e akullt
Cilësi
Finger-Textured
Trashësia
3.6 +/- 0.2g
Qëndrueshmëri
5 Vite
tip-c-copy1.jpg